Home    Mail    Ru    Ua   En

Нашим підприємством, разом із ПСФ "Стройкомплекс" ЛТД, на підставі технічного завдання, виданого та затвердженого Укрзалізницею, розроблена вся технічна документація та розпочате виробництво Устроїв загородження переїзду, далі УЗП.

УЗП призначене для запобігання несанкціонованої появи на залізничному полотні, після заборонного сигналу світлофора й опускання шлагбаума, автотранспортних засобів. З метою виключення прямого зіткнення локомотива з автотранспортним засобом-порушником передбачен устрій, що створює механічну перешкоду в'їзду транспортних засобів на закритий для руху переїзд при наближенні до нього поїзда. Устрій призначене для впровадження на залізничних і автомобільних переїздах, що охороняються (пости ДАІ).

Одночасно УЗП може бути використане для перекриття в'їздів на територію або виїзду з охоронюваної території будь-яких автотранспортних засобів. Переїзд через піднятий устрій та прорив на територію або з території, що охороняється, несанкціонованих транспортних засобів, в силу характеристик міцності устроїв виключений.

З метою гарантованого захисту території що охороняється, ставиться по два устрої на кожній смузі руху дороги.

УЗП розташовується нижче рівня горизонту полотна проїзної частини дороги з максимальним підняттям верху підйомної платформи над дорогою до 16 мм.

Кожний блок устрою об'єднаний між собою елементами системи керування й датчиками, наприклад датчиком виявлення транспортного засобу на корпусі обладнання, які зв'язують усю систему в єдиний комплекс, керований з пульта управління охорони підприємства. Енергопостачання здійснюється від мережі перемінного струму 220 В. В охорони підприємства є можливість оперативного втручання в поверненні загородження до вихідного положення для аварійного проїзду автотранспорту виконуваного за допомогою ручного приводу, т.зв. курбельної рукоятки.

Захисними функціями устрою є загородження у вигляді щита (платформа), що піднімається вище рівня покриття над поверхнею дороги, яке що приймає на себе удар коліс і корпуса автомобіля силою до 40 тн.

Елементом безпеки являється можливість виїзду транспортного засобу із зони між двома піднятими платформами простим наїздом на зворотну сторону платформи, з опусканням її на рівень дорожнього покриття, з наступним підйомом її в робоче положення після проїзду даного транспортного засобу.

З питань проектування, комплектації, поставки, монтажу та налагодження звертайтеся за адресою :

ТОВ НВО "ТРАНСАВТОМАТИКА", м. Дніпропетровськ, 49006, пр. Пушкіна, 49, оф. 503.

Тел : ( 056 ) 370 37 72, ( 056 ) 371 57 03, ( 056 ) 371 55 04